ExWarts Genital Siğil ilacı

ExWarts, Açıldıktan sonra ağzı sıkıca kapatılmalı, ve normal oda sıcaklığında temiz bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzdolabında saklamaya uygundur.

ExWarts, siğiller ve et benleri için özel olarak geliştirilmiş losyondur. Gözle görülür tüm siğiller de kullanıma uygundur. İçerisinde ki bileşenlerin asidik yapısı sayesinde siğil üzerinden deri altına emilim sağlayarak hem siğili hemde o bölgede ki hpv virüsünü ölü doku haline getirip vücuttan atılımı sağlanıyor

ExWarts, birçok doğal bitki özlerinden oluşmaktadır. ExWarts tamamen doğal olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Hamilelerde 5. aya kadar ve çocuklarda ise 7 yaşından itibaren kullanıma uygundur. Güvenle kullanabilirsiniz.

ExWarts ile siğiller de ortalama 2 ila 4 gün içinde gözle görülür etki alırsınız. Et benlerinde ise tedavi süreci 7-10 günü bulabilmektedir. (Tedavi süreci siğilin tipi ve boyutuna göre değişiklik gösterebilmektedir.) 

ExWarts regl döneminde kullanılmamalıdır. Regl döneminden sonra aralıksız kullanımı tedavinin etkinliği açısından çok önemlidir.

Eğer siğilleriniz tekrarlar ise ve bölgede herhangi bir tahriş bulunmuyor ise kullanıma uygundur.

Öncelikle doktor kontrolünde teşhis konulması büyük öneme sahip. Siğil teşhisi konulduktan sonraki süreçte ürünün kullanımı tavsiye ediyoruz.

Genital Siğiller ve Hpv enfeksiyonu son derece bulaşıcıdır. Genellikle cinsel sürtme veya cinsel ilişki ile kapılmakta olup çok nadirde olsa ortak kullanılan eşyalarla geçmektedir.

Evet Hpv virüsünün özelliği gereği vücut direnci düşünce tekrarlayan enfeksiyon olabilir.

ExWarts kullanımı, kadın veya erkek ayrımı yapmamaktadır. Gözle görülür deri üzerinde bulunan bütün siğiller de kullanıma uygundur. Siğil (HPV) Virüsü kadın erkek olarak ayrım yapmamaktadır, sadece belirtileri farklılık gösterebilir.

Kadınlarda siğil belirtileri;

Genel belirtilerin haricinde kadınlarda iç genital bölgedeki siğile bağlı olarak cinsel ilişki veya gebelikte kanama görülebilmektedir. Dış genital bölgede kaşıntılar yaşanabilir.

Erkeklerde siğil belirtileri;

Genital siğiller erkeklerde penis, testis, kasık ve makatta görülebilmektedir. Genital siğiller, nadir de olsa anüs veya idrar yolunda oluştuğu zaman tuvalete çıkma zorluğuna neden olabilmektedir

Aynı gün verilen siparişler depomuzdan, Günlük olarak kargo şirketi tarafından teslim alınır. Ürünün şubeden çıkışı olduğunda bizim tarafımızdan size bilgisi gelmektedir. Merkezi yerlere 1-2 günde ulaşım sağlanıyor ama şube yoğunluğuna göre ya aynı gün veya ertesi gün dağıtıma çıkmaktadır.

Siğilin tipi ve boyutlarına göre iyileşme süreleri ve süreçleri farklılık gösterebilmektedir. Açıkçası şuana kadar etki almayan kullanıcılarımız olmadı diyebiliriz. Tedavi sürecimiz 20 günü bulanlar da oldu ancak ortalama kullanıcılarımızın geri dönüşlerinden yola çıkarak 1 hafta da gözle görülür siğiller de etki ediyor. Tedavi süreci boyunca ücretsiz wp destek hattımızı veya canlı destek bölümümüzden yardım alabilirsiniz.

ExWarts içeriği tamamen doğal bitki özlerinden oluşmaktadır herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak içerisinde ki bileşenlerin asidik yapısından kaynaklı fazla kullanımda veya normal deriye geldiğinde hassas ciltlerde tahriş yapabilir. Losyonu mümkün olduğunca siğil üzerine uygulamanız yeterli oluyor. Ancak normal deriye taşabilir böyle bir durumda ise İçeriği doğal olduğundan dolayı size derin yaralar veya iz oluşturmaz. Eğer tahriş olur ise, deriniz hızlı bir şekilde kendini toplamaktadır.

ExWarts Kullanımı